Sea of Thieves Download

sea of thieves download

Sea of Thieves Download w pełnej wersji

Sprawdź już dzisiaj najlepsze gry dostępne tylko na naszej stronie.

Witajcie. Omawiana przez nas teraz gra jest dość nową pozycją na rynku, która stale uzyskuje nowych graczy i wciąga ich swoją unikalnością. Przedstawiamy wam Sea of Thieves Download jako gra, którą powinien poznać każdy zapalony fan gier MMO.

Skorzystaj z Sea of Thieves Download już dzisiaj

sea of thieves pelna wersja

W produkcji tej znajdziemy się w pirackich klimatach, które jak na dzisiejsze standardy są dość rzadko poruszaną tematyką, a szkoda, bo możliwości na tym podłożu możemy znaleźć wiele. Tytuł ten pochodzi ze stajni studia Rare, którzy swoją popularność zawdzięczają produkcjami pokroju Banjo-Kazooie, Donkey Kong Country lub Killer Instinct. Są to tytuły w części kojarzone choć trochę przez każdego, szczególnie ten drugi. Studio te zostało wykupione przez Microsoft i niestety od tamtego momentu trochę przygasło, ale w ostatnich latach coraz bardziej daje o sobie znać wypuszczając na rynek coraz to nowsze i ciekawsze produkcje. Studio to w tym czasie było odpowiedzialne za świetnie zaprojektowanymi grami z serii Kinect Sports, dla konsoli Xbox. Tytuł ten został zapowiedziany już w 2015 roku na targach E3, a jego premiera nastąpiła dwa lata później. Oczywiście na konsoli Microsoftu oraz PC posiadającym system Windows 10.

Sea of Thieves Pobierz

Nie da się ukryć, że Sea of Thieves Pobierz ta zyskuje ostatnio na popularności i znów zrobiło się o niej trochę głośno za sprawą kilku istotnych dla produkcji aktualizacji. W tytule tym będziemy mogli wcielić się w rolę korsarzy, którzy szczególnie lubią zajmować się wszelkim aktywnościom należących do roli piratów. Będziemy mogli w tej grze szukać skarbów, które do znalezienia są na morzach i oceanach. Nie obyło się też bez elementów walki, dzięki którym ta gra zyskuje nieco na charakterze i wyjątkowości. Do tego toczyć pojedynki będziemy nie tylko z przypadkowo napotkanymi stworami, ale również i innymi piratami dryfującymi po morzach w takich samych celach jak my – czyli w poszukiwaniu skarbów. Jednak jeśli szukasz w tym autentycznego symulatora pirata, musimy Ciebie rozczarować, gdyż nie jest to gra właśnie tego typu. Owszem, klimat może jest zachowany, aczkolwiek znajdziemy tutaj wiele fantastycznych rozwiązań, a samo pirackie życie na statku jest przebudowane i nie ma faktycznego odniesienia do tego co się dzieje naprawdę na morzach.

sea of thieves pobierz

https://downloadgames.net.pl/sea-of-thieves-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl

Tytuł ten jest osadzony w otwartym świecie, gdzie poruszanie się po nim jest w pełni dowolne i nie wymaga to ładowania się pomiędzy ekranami i wszystko wczytywane jest na bieżąco. Daje to przyjemne odczucie sandboksowości jakie znajdziemy w innych ciekawych produkcjach. Do naszej dyspozycji w kwestii poruszania się są oddane statki, jak i również możemy tego dokonywać pieszo, przemierzając pobliskie lądy. Kamera została osadzona z pierwszej osoby, więc jest to doskonały tytuł FPP w sandboksowym świecie. Nie znajdziemy w tej grze też z góry określonego celu, jak i też głównego wątku fabularnego, który liniowo pokieruje nami przez całą grę. Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to gra MMO, a więc dowolność tutaj musi być postawiona ponad wszystko. Znajdziemy w tej grze oczywiście główne cele i zadania, ale tych pomniejszych i pobocznych znajdziemy równie sporo, dlatego gra Sea of Thieves Pełna wersja z pewnością nie przysporzy nam nudy i znajdziemy w tej grze wiele dobrego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *